Pierwszy nocny turniej tenisa ziemnego dla mieszkańców obszaru LGD Turystyczna Podkowa

Pierwszy nocny turniej tenisa ziemnego dla mieszkańców obszaru LGD Turystyczna Podkowa

Turniej tenisa odbywa się w ramach umowy o powierzenie grantu numer G/0030/TP/19 pt. „Pierwszy nocny turniej tenisa ziemnego dla mieszkańców obszaru LGD Turystyczna Podkowa”, który stanowi zadanie projektu grantowego pt. Organizacja imprez z zakresu sportu oraz kultury i tradycji w celu wypromowania obszaru LGD Turystyczna Podkowa. przyznawania pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

 Głównym zadaniem grantu jest zorganizowanie nocnego turnieju tenisa ziemnego dla mieszkańców obszaru LGD Turystyczna Podkowa. Uczestnictwo w turnieju będzie bezpłatne. Do turnieju będą mogły zapisać się osoby z terenu  LGD Turystyczna Podkowa. Maksymalna liczba uczestników 18  osób.

Rekrutacja odbywa się drogą mejlową, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 31.05.2019  r. drogą elektroniczną na adres mejlowy  zbigniew@sanowski.pl z tytułem „Nocny turniej tenisa ziemnego”. W zgłoszeniu będzie trzeba podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, telefon kontaktowy. Uczestnictwo w turnieju tenisa nie jest uzależnione odczłonkostwa w RKSR – każdy chętny, kto zgłosi się zgodnie z wymaganiami, i zmieści się na liście, będzie mógł wziąć udział w turnieju tenisa ziemnego.

Planuje się turniej w 3 kategoriach: Kobiety, Mężczyźni, Mixst.

Klub nie prowadzi działalności gospodarczej, udział jest bezpłatny.

Zgłoszenie do turnieju będzie jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów obsługi grantu oraz jego promocji, a także udzieleniem nieodpłatnej i niewyłącznej zgody na publikację swojego wizerunku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *